Про нас

/Про нас
Про нас2021-02-23T14:06:35+00:00

Лицарем може стати кожен!

Ми громадська організація, яка об’єднує професійних та істориків любителів, митців, майстрів та людей яких цікавить середньовічна історія культура України її роль та місце у європейському просторі. Тому ми займаємось дослідженням, відтворенням та представленням побуту, кухні, ремесел та військової справи Галицьких та Волинських земель Королівства Русі XIII та XIV ст. Головні завдання організації — суспільний розвиток та проcвітництво.

Ремесла та напрямки якими займаються учасники:

– Ткацтво: фарбування та виготовлення тканини, тканих елементів костюму, пошив одягу)

– Кераміка: пошук опрацювання сировини, виготовлення елементів побуту за історичними зразками, дослідження методів випалу в польових умовах.

– Вироби зі шкіри: виготовлення взуття, аксесуарів за історичними зразками.

– Деревообробка: дослідження інструментів, методів обробки сировини, виготовлення меблів, посуду, іграшок за історичними зразками та стилізованих меблів.

– Військова справа: дослідження та виготовлення елементів озброєння, освоєння фаху піхотинця, лучника, арбалетного стрільца, воїна-вершника.

– Кухня: дослідження продуктів харчування середньовічної України. Методів обробки, зберігання продуктів, експорт продуктів. Приготування літописних страв, страв кухні національних меншин, варіацій на тему середньовічної кухні на основі етнографічної національної української.

– Участь у проекті по відтворенню руських кораблів, човнів довбанок.

Великим пластом діяльності є робота з молоддю, підвищення рівня зацікавленості історією  шляхом залучення їх до інтерактивних занять та тренувань із середньовічного фехтування. 

Презентація нашої діяльності відбувається за допомогою співпраці із навчальними закладами, проведені лекцій, інтерактивних уроків живої історії, тематичних подій, що відбуваються у навчальних закладах, на території заповідників і музеїв.

Також метою нашої діяльності є співпраця і поширення інформації та ідей експериментальної археології серед реконструкторів нашого регіону.

Ми є організаторами історичної частини найстаршого та найбільшого фестивалю середньовічної культури в Україні “ТуСтань” https://tustan.com.ua/, який виник на основі співпраці із заповідником ТуСтань. Цей захід є майданчиком для налагодження міжнародних зв’язків і за роки існування нас відвідали гості з Литви, Польщі, Білорусі, Словаччини, Ізраїлю, Канади. Однією з наших цілей є представлення історії нашого краю закордоном і обмін навиками і досвідом здобутим за роки праці, тому члени нашої організації щорічно є активними учасниками закордонних турнірів та фестивалів.

 • Друзі клубу — це люди з якими ми тримаємо контакт. У них нема ніяких зобов’язань перед клубом. І залучаємо по мірі потреби і їхнього бажання.
 • Кандидати в організацію — це люди які виявили намір вступу у організацію. Їм визначено в індивідуальному порядку термін перевірки після чого буде рішення про їхнє прийняття, або відмову. Весь час вони дотримуються обов’язків члена організації. Права часткові. Залучаються до різноманітних завдань і клубної діяльності.
 • Члени організації — це повноправні члени організації зі всіма правами і обов’язками.
 • Голова організації.
 • Мати затверджені комплекси одягу і побуту
 • При участі у будь-яких акціях з участю дружини дотримуватись загальних норм і правил поведінки
 • Участь у мінімальній кількості заходів які організовує дружина. Кількість встановлюється правлінням.
 • При покладанні обов’язків на себе, своєчасно виконати і подати звітність
 • У випадку не виконання покладених на себе обов’язків привести обґрунтування
 • Обов’язкова сплата внесків
 • Заборона на п’янство і хуліганство. Дотримання правил дисципліни і поведінки на фестивалях(окремий документ)
 • Право голосу
 • Бути обраним керівником проекту
 • Бути обраним у правління організації
 • Право вносити пропозиції на голосування
інформаційний лист. Заявка учасника.