Середньовічна корабельня

/Середньовічна корабельня
Середньовічна корабельня2019-09-21T17:36:50+00:00

Середньовічна корабельня – це там де історія оживає в сильних руках, де мистецтво та 4 стихії працюють в унісон. Там де рідна земля….де людина та природа, …де відвага та пригоди.

У режимі нон-стоп з 2018 року. в різних формах та на різних локаціях створюється в майбутньому великий ремісничий майданчик. Також виконуються експериментальні моделі та перші два великі кораблі – реконструкції руського та скандинавського типів, за технологіями 9-13 ст. По завершенню, ці кораблі відправляться в експедицію річкою Дністер, за результатами якої ми порівняємо суднохідні властивості кораблів в умовах даної водойми.

Також цілями проекту є:

  • формування громадянського суспільства – залучення активної верстви населення до реалізації проекту;
  • Збільшення туристичної привабливості;
  • Поглиблення розвитку досліджень, присвячених історії кораблебудування, синтезу скандинавської та слов’янської культур;
  •  Створення умов для обміну досвідом членам різнопрофільних громадських організацій, молоді;

Проект створений на основі фонду «ДОРОГИ ПРЕДКІВ» – благодійна організація, створена з метою розвитку та збереження історико-культурної та духовної спадщини, здійснення державних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на покращення соціального, соціально-економічного становища в Україні та підвищення ролі культурної, соціальної діяльності населення.